Konfederacja rośnie w sondażach i po debatach, więc znowu atakują

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W ostatnich tygodniach poparcie dla Konfederacji wyraźnie rośnie. Jej przedstawiciele świetnie radzą sobie w debatach. Znowu więc pojawiają się ataki.

Wirtualna Polska odgrzewa stary i zimny już kotlet z “taśmami Konfederacji”. Mówiło się o nich od wielu miesięcy. W ubiegłym tygodniu “Fakt” opublikował nagranie, w którym liderzy Konfederacji zastanawiali się nad finansowaniem nadchodzącej kampanii wyborczej w wyborach do Sejmu. Teraz Wirtualna Polska pokazuje stenogram ze spotkania sprzed kilku miesięcy.

ZOBACZ TAKŻE: Winnicki miażdży lewicę na debacie: “Lewica czy czerwona, czy tęczowa cały czas żyje utopiami”

Warto wspomnieć, że w spotkaniu brali udział jeszcze przedstawiciele Skutecznych Piotra Liroya-Marca czy Kaja Godek, którzy od wielu tygodni nie są już związani z Konfederacją, a obecnie nawet ją atakują. Chociaż w rozmowach, które dotyczą finansowania kampanii i ewentualnego rozdysponowania subwencji po wyborach, nie ma nic drastycznego, Konfederacja będzie atakowana.

Prawdopodobnie kilku ośrodkom politycznym zaczęły przeszkadzać rosnące sondaże Konfederacji oraz bardzo dobre wystąpienia liderów wolnościowców i narodowców w debatach przedwyborczych. Prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki twierdzi, że “rządowe media szykują falę ataków na Konfederację”. Bądźmy czujni.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY