Zamieszanie z Lechem Wałęsą. Skasował poparcie dla PSL

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Facebook

Dzisiaj informowaliśmy o zamieszaniu po konwencji Koalicji Obywatelskiej i konsekwencji haniebnych słów Wałęsy. Wałęsa poparł PSL, ale już skasował post.

Dzisiaj rano Lech Wałęsa wrzucił następujący post: “Wobec ostatnich, prezentowanych wyników różnych sondaży; proszę publicznie PO o zwolnienie mnie z danego publicznie słowa, że będę głosował na PO. Chcę wesprzeć Kosiniaka -Kamysza !” (pisownia oryginalna). Teraz się okazuje, że Wałęsa swój komentarz już skasował.

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa odwraca się od KO i popiera Kosiniaka-Kamysza

Wszystko zaczęło się od haniebnych słów nt. Kornela Morawieckiego podczas konwencji wyborczej Koalicji Obywatelskiej. Lech Wałęsa nazwał K. Morawieckiego zdrajcą. “Środek stanu wojennego, atakują nas z każdej strony. A on sobie, kozak, Solidarność Walcząca zakłada! Co to jest proszę państwa. To jest zdrada! Zdrajca!”.

Spotkało się to z brawami uczestników konwencji. Po medialnym skandalu politycy PO zaczęli się jednak coraz mocniej dystansować od byłego prezydenta. Urażona duma i rozbuchane ego kazało mu przenieść swoje poparcie z KO na PSL. Dosyć chłodno zareagowali na to politycy PSL. Teraz się jednak okazuje, że post z poparciem dla Władysława Kośniaka-Kamysza zniknął.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY