Nietypowe wykonanie piosenki Golców. Takiej wersji “Ściernisca” jeszcze nie słyszeliście [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. screen/Facebook

Piosenki braci Golców cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tym razem “Sciernisco” wykonali… amerykańscy wojskowi.

Paweł i Łukasz Golec nie kryli zdumienia, ale i podziwu dla tak nietypowego wykonania piosenki. Sciernisco po amerykańsku to to efekt przygotowań The United States Air Force Band do wizyty polskich generałów w Waszyngtonie.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=566261537249647

“Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Gwarantujemy, że takiej wersji „Ściernisca” jeszcze nie słyszeliście!” – piszą Golcowie.

Taka wersja piosenki braci Golec uOrkiestra wywołała żywiołowe reakcje internautów. Część komentujących zachwalała wymowę amerykańskiego żołnierze przypominając, ta wersja może być nawiązaniem do słów Georga W. Busha Jr. w trakcie jego wizyty w Polsce.

15 czerwca 2001 roku w auli Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego mówił m.in. “Widzimy tutaj wielkiego ducha przedsiębiorczości, który jest w tym budynku, czuć to w klimacie Polski, dzisiaj mamy słynną orkiestrę Polską – Golec, która mówi światu: “tutaj na tym ściernisku zbuduję swoje San Francisco, tam gdzie to kretowisko, zbuduję swój bank”.

Zobacz Także: Już niedługo do USA bez wizy? Donald Trump podpisuje

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY