Zamach bombowy na Paradzie Równości w Lublinie? Zatrzymano małżeństwo

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. wikimedia.org

Bomby na Marszu Równości w Lublinie? Kilka dni temu obwoźny cyrk środowisk LGBT dotarł do Lublina. Według służb na marszu mógł mieć miejsce zamach.

Takie szokujące informacje pojawiły się w mediach. Polacy dostają znowu jasny sygnał, że obrońcy tradycji to ci “źli”, a teraz nawet i potencjalni terroryści, za to prowokatorzy z LGBT to dobrzy ludzie. Jak można się dowiedzieć, pewne małżeństwo przeciwne paradzie homoaktywistów przygotowało bomby produkcji domowej.

Jednak nawet szybkie spojrzenie na temat jasno pokazuje, że sprawa jest właściwie wyssana z palca. Groźnymi bombami okazują się “pojemniki z gazem, do których przymocowane były petardy”. Znając propagandowe działania mediów oraz policji, która jawnie zwalcza obrońców tradycji, mieliśmy tu pewnie do czynienia z kapiszonami.

ZOBACZ TAKŻE: Niespokojnie na homoparadzie w Lublinie. Użyto armatek wodnych

Według Policji i opinii biegłych wybuch takich petard mógł nawet zabić. Będziemy przyglądać się sprawie. Przypominamy, że 28 września, podczas tzw. Marszu Równości w Lublinie, zatrzymano ponad 30 osób z kontrmanifestacji obrońców normalności. Zatrzymano także osoby nieletnie, które były przetrzymywane w skandalicznych warunkach.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY