Wiemy kim jest pracownik TVP, który nie chciał polskiej flagi. Pracuje w telewizji od lat 90-tych

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Twitter/7Jarek

Wiemy kim jest pracownik TVP, który nie chciał polskiej flagi i próbował wymusić na Konfederacji, aby usunęła ją ze swojego stanowiska. Mężczyzna pracuje w telewizji publicznej od lat 90-tych.

Przypominamy, że pracownicy TVP, którzy nie chcieli podać swoich nazwisk, tuż przed debatą próbowali Jackowi Wilkowi usunąć flagę Polski. Tak “patriotyczna” telewizja szanuje polskie dziedzictwo.

Tuż po opublikowaniu kompromitującego materiału, na którym słychać groźby wobec Konfederacji cała Polska zastanawiała się kim jest pracownik telewizji publicznej, któremu przeszkadzała polska flaga. Internauci szybko rozszyfrowali kim jest mężczyzna.

To Jarosław Grzelak – okazuje się, że mężczyzna rzeczywiście „pracuje w TVP od zawsze”, bo już od początku lat 90-tych. Grzelak jeszcze w 2009 roku był wspólnym kandydatem PiS i SLD na prezesa telewizji publicznej.

ZOBACZ TAKŻE: Skandal! TVP nie chciało flagi Polski na przedwyborczej debacie

“Ten typ, który chciał zabrać [flagę] od zawsze pracuje w tvp (…) Pamietam go, jak się z nami szarpał na debacie przedwyborczej w Lublinie w 2005!” – komentowali internauci.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY