W przyszłym tygodniu kolejna debata? Tym razem organizatorem TVN

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. asta24.pl

Wedle pojawiających się informacji, w najbliższy wtorek odbędzie się kolejna telewizyjna debata przedwyborcza. Tym razem organizuje ją TVN.

Za nami debata organizacja przez Telewizję Polską, w której wzięli udział: Jacek Wilk z Konfederacji, Jacek Sasin z Prawa i Sprawiedliwości, Borys Budka z Koalicji Obywatelskiej, Władysław Kośniak-Kamysz z Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Andrzej Rozenek z Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Wczoraj wieczorem informowaliśmy o przebiegu debaty, a dziś rano o skandalu z flagą, którą przyniósł do studia Jacek Wilk.

Tym razem organizatorem debaty będzie TVN. Miałaby się ona odbyć w najbliższy wtorek. Wedle plotek medialnych TVN “naciska” na to, żeby KO reprezentowana była przez Małgorzatę Kidawę-Błońską. PiS podobno nie jest zadowolony z Sasina. Robert Biedroń w rozmowie z Wirtualną Polską potwierdził, że przedstawicielem KW SLD będzie Adrian Zandberg.

ZOBACZ TAKŻE: Skandal! TVP nie chciało flagi Polski na przedwyborczej debacie

Na razie nie wiemy kto będzie reprezentował Polskie Stronnictwo Ludowe oraz Konfederację. Jak jednak można się domyślić, skoro w ostatniej debacie Konfederację reprezentował członek partii KORWiN, tym razem w debacie weźmie udział przedstawiciel Ruchu Narodowego. TVN to przeciwna strona tego samego systemowego medalu, co TVP, ale liczymy na to, że nadchodząca debata będzie ciekawsza.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY