Trwa dramatyczna walka ojca o dziecko. Matka chce synkowi zmienić płeć

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Trwa dramatyczna walka ojca o syna. Matka 7-letniego chłopca twierdzi bowiem, że jej dziecko czuje się kobietą i chce zmienić mu płeć.

Jeff Younger i Anne Georgulas to rodzice bliźniaków. Kiedy chłopcy mieli po pięć lat matka zdecydowała, że jeden z bliźniaków jest dziewczynką uwięzioną w ciele chłopca. Ojciec walczy o swoje dziecko i nie chce zgodzić się na absurdalną zmianę płci.

Dlaczego matka uznała, że dziecko potrzebuje zmiany płci? Okazuje się, że w piąte urodziny jeden z bliźniaków ubrał się w sukienkę. Dla matki stało się to jasnym sygnałem, że 5-latek chce być dziewczynką.

Portal informacyjny nczas.com podkreśla, że “zdroworozsądkowy rodzic stwierdziłby, że to jedynie zwykła zabawa. Niestety, w XXI wieku takie zachowanie u dziecka może według co wrażliwszych na działanie lewicowej indoktrynacji matek, oznaczać że jest ono tzw. transpłciowcem.”

Od tego momentu rozpoczęła się dramatyczna walka ojca o syna. Dzisiaj dziecko ma już 7-lat i jak twierdzi mężczyzna – pod nieobecność matki zachowuje się jak normalny siedmiolatek, który chce nadal pozostać chłopcem.

nczas
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY