Antenowa teoria kandydata KO. Internauci miażdżą: “Co trzeba mieć w głowie”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Telewizja.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Unsplash

Na Twitterze pojawiła się zaskakująca “teoria antenowa” kandydata KO na posła. Wpis Zdrojewskiego spotkał się jednak z ogromną krytyką internautów.

“Wszystkiego można się spodziewać po kandydatach opozycji, ale tego jeszcze nie grali” – kmentuje wpis kandydata KO Michał Dworczyk. O co chodzi z teorią antenową? Słowa polityka to podsumowanie kampanii w gminie Międzybórz. Zdrojewski postanowił podzielić wyborców.

“Dziś wizyta m.in w gminie Międzybórz. Wcześniej niewielkie osiedle przed Bierutowem. Spotykam sympatyczną rodzinę. Pytam o preferencje wyborcze. Pokazują okazały blok i wskazują na balkony: tam gdzie anteny nc+ (wyższe pietra) koalicja, partery bez anten: PIS” – pisze na Twitterze Zdrojewski.

ZOBACZ TAKŻE: Kandydat KO chce homoadopcji i legalnej eutanazji. Biblię nazywa „indoktrynacją”

Po wpisie pojawiła się fala komentarzy wyśmiewających kandydata KO: “A u Was jak: antenat platformerska, pisowski brak anteny czy polsatowski symetryzm?”, “A myślałem, że nic mnie już w tej kampanii nie zaskoczy.
Przed państwem pan Zdrojewski, były minister kultury – autor “teorii antenowej” oraz “teorii parteru i piętra” w polskiej polityce. Antynobel gwarantowany”.

“Tymczasem Bogdan Zdrojewski – definicja buty i wyższości. Swoją drogą, nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby napisać takiego tweeta, 2 tygodnie przed wyborami. Ale nie przeszkadzajcie sobie, oby tak dale” – to tylko niektóre wpisy internautów.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY