Jest oświadczenie Ruchu Narodowego ws. debaty KJ w Katowicach!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. ruchnarodowy.net

Mamy oświadczenie górnośląskiego okręgu Ruchu Narodowego ws. debaty organizowanej przez Klub Jagielloński w Katowicach. KJ nie chce w niej Tomasza Dorosza.

Wczoraj informowaliśmy o sytuacji, która miała miejsce w Katowicach przy okazji debaty “Młodzi do Sejmu. Debata kandydatów” organizowanej przez Klub Jagielloński. W debacie wezmą udział kandydaci z list PiS, KO, SLD i PSL. Klub Jagielloński nie zgodził się jednak na wybranego przez Konfederację kandydata, Tomasza Dorosza z RN.

“Wobec wystosowanego zaproszenia do debaty “Młodzi do Sejmu. Debata kandydatów” – KW Konfederacja Wolność i Niepodległość rekomendował do udziału kol. Tomasza Dorosza – startującego z pozycji nr 2 w Okręgu nr 31 z siedzibą w Katowicach. Z przykrością informujemy, że organizator (…) zastosował podwójne standardy, odmawiając prawa do udziału w debacie naszemu kandydatowi.

ZOBACZ TAKŻE: Skandal! KJ nie chce Konfederacji w debacie. Zapraszają znajomych

(…) Niemoralne standardy stosowane dotychczas przez telewizję publiczną, wprost zaprzeczającą w przedstawianych materiałach prasowych istnieniu ogólnopolskiego Komitetu Konfederacji, nie powinny stawać się wzorem do naśladowania dla środowisk intelektualnych z Górnego Śląska. Liczymy na refleksję Organizatora i dopuszczenie do udziału w planowanej debacie (…) Tomasza Dorosza.”

https://www.facebook.com/RuchNarodowyGornySlask/photos/a.411542942272331/2574607979299139/?type=3&theater
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY