Podpisz petycję ws. Nergala! Czy RPO stanie w obronie katolików?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiaj informowaliśmy o haniebnym zdarzeniu, za które odpowiedzialny jest Adam Darski ps. “Nergal”. Jest petycja do Rzecznika Praw Obywatelskich!

Tak, jak informowaliśmy dzisiaj po południu, 25 września Adam Darski ps. “Nergal” po raz kolejny obraził uczucia religijne milionów polskich katolików, wrzucając zdjęcie, na którym depcze on obraz Matki Boskiej. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Jest petycja “STOP profanacji!”

Apel jest skierowany do Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara. Jak można przeczytać w petycji, “Rzecznik Praw Obywatelskich ma wreszcie okazję by udowodnić, że broni wszystkich Polaków”. Czy tym razem RPO wstawi się za większością Polaków?

PODPISZ APEL: STOP profanacji! Petycja do Rzecznika Praw Obywatelskich

“Zwracamy się do Rzecznika Praw Obywatelskich ze zdecydowaną prośbą o ustosunkowanie się do tego czynu i innych podobnych. Do tej pory wypowiadał się pan głównie w imieniu tzw. “mniejszości”. Czas na obronę większości przed prowokacjami dotychczasowych “świętych krów”, którzy dla popularności są w stanie dokonywać tego typu bluźnierstw.” Petycję można podpisać i wysłać na portalu Podpiszapel.pl.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY