Nergal obraża uczucia religijne Polaków! Podeptał obraz Matki Boskiej

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Adam Darski ps. “Nergal” po raz kolejny szokuje i obraża uczucia religijne milionów Polaków. Opublikował zdjęcie, na który depcze obraz Matki Boskiej.

25 września na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook Nergal opublikował zdjęcie, na którym widoczny jest zniszczony obraz przedstawiający Matkę Boską z napisem “O Matko pełna miłosierdzia módl się za nami”, który jest przygnieciony butem kontrowersyjnego muzyka.

Nie jest to pierwsza prowokacja Adama Darskiego wymierzona w wiernych Kościoła katolickiego i symbolikę bliską sercu milionów Polaków. Do tej pory uchodziło to Nergalowi na sucho, który jak wielu innych tego typu bluźnierców zasłania się “artystyczną prowokacją”. Kiedy to się skończy?

ZOBACZ TAKŻE: USA: Nergal wyrzucony z chrześcijańskiej siłowni za satanistyczną koszulkę

Kolejne tego typu prowokacje mogą wzbudzić antyklerykalne nastroje, które mogą skończyć się przemocą. Jak dowiadujemy się od Tomasza Kalinowskiego, jednego z liderów Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, “środowisko polskich patriotów rozpocznie działania mające na celu zdecydowaną reakcję wobec tego typu zjawisk”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY