AGROunia ośmieszyła Biedronkę podmieniając jabłka – wyrzucili portugalskie i wstawili polskie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Michał Kołodziejczak

Michał Kołodziejczak / Fot. Media Narodowe

Kolejna kapitalna akcja w wykonaniu polskich rolników. AGROunia ośmieszyła Biedronkę – postanowiono wyrzucić z niej portugalskie jabłka podmieniając je na polskie.

Happening miał miejsce w miejscowości Warka pod Warszawą. Sadownicy zaprotestowali przeciwko sprzedawaniu jabłek portugalskich, które sieć kłamliwie oznaczyła jako polskie. “Taka polityka dużych sklepów doprowadza polskich rolników do trudnej sytuacji materialnej, gdyż w efekcie zostają oni wypchnięci poza rynek ” – czytamy na portalu AGROlajt.

Niecodzienny happening trwał zaledwie kilka minut, jednak akcja polskich sadowników zyskała rozgłos w mediach społecznościowych. Mimo, że rolników chciał powstrzymać ochroniarz to niezrażeni sadownicy nie przerwali akcji.

“Wejść z buta do Biedronki? Jeśli wymaga tego sytuacja” – podsumowuje Michał Kołodziejczak na portalu społecznościowym Twitter. Przypomniał też, że to jedynie odpowiedź na kłamstwa sieci sklepów, kiedy to Biedronka sprzedawała w promocji niemieckie ziemniaki oznaczając je jako polskie. Rolnicy postanowili wypowiedzieć wojnę handlową gigantowi.

AGROlajt
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY