Krzysztof Bosak podsumowuje konwencję Konfederacji [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Krzysztof Bosak wiceprezes Ruchu Narodowego oraz jeden z liderów Konfederacji był gościem programu “Wieczór Przedwyborczy” w Mediach Narodowych. Podzielił się swoimi wrażeniami na temat sobotniej konwencji Konfederacji oraz na inne wydarzenia.

Wiceprezes Ruchu Narodowego oraz jeden z liderów Konfederacji był gościem red. Michała Jelonka w Mediach Narodowych, gdzie powiedział, iż jest zadowolony z pracy wykonanej podczas organizacji sobotniej konwencji Konfederacji. Nie ukrywał faktu, że koncepcja konwencji miała wywrzeć wrażenie audio-wizualne.

“Konwencje polityczne są ważnymi wydarzeniami. Powinniśmy doskonalić ich formułę, tak żeby nie były sztywnym wykładem akademickim, tylko aby były takim show”

– ocenił Krzysztof Bosak.

W dalszej części programu, kandydat na posła pokazał program Konfederacji na jesienne wybory parlamentarne. Wyjawił, że hasło Polska dla Ciebie, było podchwycone od grup sympatyków ugrupowania.

“Hasło Polska dla Ciebie wyszło od sympatyków z internetu. Wydaje mi się, że ktoś podpowiedział je Jackowi Wilkowi, a ten przekazał je do sztabu, a ten z kolei pozytywnie przyjął taką propozycję jako hasło pasujące do programu”

– powiedział wieloletni działacz narodowy.

Wskazał, że problemem w przebiciu się Konfederacji do większej świadomości społeczeństwa jest blokada medialna w głównych ośrodkach przekazu informacyjnego. Również wyrywane z kontekstu zamierzchłe wypowiedzi liderów Konfederacji stanowią przeszkodę.

Zapis rozmowy z Krzysztofem Bosakiem w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY