Młodzież Wszechpolska posprzątała po marszu równości: Odkaziliśmy miasto z wirusa LGBT

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Młodzież Wszechpolska posprzątała po Marszu Równości w Kaliszu. Dezynfekcja miasta miała na celu “odkazić Kalisz z wirusa LGBT”.

„LGBT zmyjemy, rodziny uratujemy!” to kolejne wydarzenie wszechpolaków, za pomocą którego chcieli okazać sprzeciw wobec promocji szkodliwych trendów społecznych. MW podkreślało, że wydarzenie jest jedynie reakcją na terror środowisk LGBT, który przybiera na sile.

“Odkazimy nasze miasto z wszelkich wirusów choroby zwanej ideologia LGBT. Obwoźny cyrk, jaki będzie miał miejsce tego dnia w Kaliszu, ze wszystkich sił stara się rozprzestrzeniać tę chorobę w Polskich miastach” – tłumaczyła Młodzież Wszechpolska przed akcją.

Kaliski Marsz Równości przeszedł ulicami miasta w niedzielę. Narodowcy nie złożyli broni i zapowiedzieli protest przeciwko promowaniu dewiacji. Na ten dzień zgłoszono aż 34 kontrmanifestacje, takie jak: „Pikieta promująca introdukcję orangutana sumatrzańskiego na tereny Polski” czy „Pikieta miłośników serii Szybcy i Wściekli”,„Miłośnicy twórczości Chopina” oraz „Obrońcy bobrów”.

mw/medianarodowe
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY