Łukasz Tulwiński – najmłodszy kandydat do senatu [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

youtube / Fot. Youtube

Dzisiejszym gościem Mediów Narodowych był Łukasz Tulwiński z Ruchu Narodowego. Jest on najmłodszym kandydatem do polskiego Senatu, a także jednym z niewielu reprezentujących Konfederację w tej sekcji wyborów parlamentarnych. Mający zaledwie 31-lat działacz narodowy zasiada w radzie politycznej swojego ugrupowania, a także jest organizatorem wielu patriotycznych imprez.

Kandydat na polskiego senatora, Łukasz Tulwiński skrytykował akcję #NieŚwirujIdźNaWybory, gdzie znani aktorzy zamieszczają dziwaczne filmiki mające zachęcić wyborców Koalicji Obywatelskiej do pójścia do urn wyborczych – “To pokazuje jak Platforma Obywatelska widzi Polaków. Samo hasło wskazuje, że większość Polaków to idioci. Patrząc na historię ich rządzenia, możliwe że tak myśleli. Nawet za wielkie pieniądze nie wystąpiłbym w takim nagraniu. Uderza to w inteligencje Polaków oraz w dumę”.

Czytaj więcej: Lewica chce zakazu krytykowania LGBT „pod groźbą kary”

“Jeśli Jarosław Kaczyński miałby wybierać partnera do koalicji spośród ugrupowań sejmowych to zamiast Konfederacji, wybrałbym komunistów z SLD. Sam powiedział o nich podczas jednej z kampanii wyborczej, że “czasy się zmieniły i można rozmawiać z nimi”. Zresztą wielu kandydatów na posłów z listy PiSu swoją karierę rozpoczynało w PZPR”

– stwierdził najmłodszy kandydat na senatora.

Łukasz Tulwiński wypowiedział się również na temat planowanej podróży Prezydenta Andrzeja Dudy do USA, gdzie uda się wkrótce tuż po odwołanej wizycie Donalda Trumpa do Polski – “To pokazuje jak jesteśmy traktowani przez Stany Zjednoczone. Nie jesteśmy dla nich partnerem na równych zasadach.Jesteśmy ich sługusem do wykonywania zadań.

Cały wywiad poniżej w materiale wideo:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY