Policjant prowadził nielegalną plantację marihuany

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ cbsp.policja.pl

Na gorącym uczynku został przyłapany policjant z Jastrzębia-Zdrój. Policjanci otrzymali zgłoszenie, iż na jednej z posesji może być hodowana nielegalnie marihuana oraz konopia indyjska. Na miejscu okazało się, że dom należy do jednego z ich kolegów po fachu. Podejrzanego zatrzymano wraz z kolegą.

Policjanci z komendy miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji może być hodowana nielegalnie konopia indyjska. Po przybyciu na miejsce okazało się, że oprócz niej hodowana jest również marihuana oraz znaleziono kilkaset sztuk amunicji.

Czytaj więcej: Steinmeier – Jestem przeciwny debacie o reparacjach wojennych

Na miejscu zatrzymano osoby powiązane z nielegalną działalnością. Wśród aresztowanych znalazł się policjant z Jastrzębia-Zdrój. Prokuratura informuje, że jeden zajmował się plantacją marihuany, drugi natomiast wprowadzał produkt na czarny rynek.

Jak informuje Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdrój, wobec zatrzymanego policjanta zostały wszczęte procedury postępowania dyscyplinarnego oraz zwolnienia ze służby. Aresztowany policjant służył 16 lat w jednostce.

DoRzeczy

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY