Vital Heynen zachwycony postawą Polaków: Mamy najlepszych kibiców na świecie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Vital Heynen jest zachwycony polskimi kibicami, po wygranym meczu z Holandią nie krył dumy z siatkarzy i przybyłych na mecz Polaków. Kibice nie pozostają mu dłużni: “A my, z Ciebie Trenerze”

Polacy zagrali niezwykle ekscytujący mecz. Trener polskich siatkarzy postanowił podziękować po meczu zawodnikom: “Jestem dumny z bycia waszym trenerem. Dzięki!!!” – napisał Vital Heynen na Twitterze.

Trener postanowił podziękować także Polakom, którzy kibicowali zawodnikom: “Atmosfera tego meczu była nie z tej ziemi. Wysiadając z autokaru zobaczyłem tysiące Polaków w swoich narodowych barwach, to było coś wspaniałego. Co mogę powiedzieć, brakuje mi słów”.

“Przed meczem nie rozmawiałem z chłopakami o taktyce. Powiedziałem im: „słuchajcie, możemy rozmawiać o turnieju, meczu i punktach, ale kiedy już znajdziecie się na parkiecie to liczyć się będą tylko ci kibice. Musicie dziś zagrać dla nich”. Dziś nie myślałem nad jutrzejszym meczem, o nim pomyślimy później. Zagraliśmy mecz dla tych fantastycznych kibiców, jeszcze raz dziękuję, jesteście wspaniali!” – szzcerze wyznaje trener.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY