Dołącz do Straży Marszu Niepodległości! Czekamy na Ciebie – wyślij swoje zgłoszenie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Zbliża się 11 listopada – wielkie święto Polski i Polaków. To także Marsz Niepodległości i Straż Marszu Niepodległości. Nie bądź bierny, odwagi! Podejmij wysiłek i wyślij swoje zgłoszenie.

Straż Marszu Niepodległości jest formacją powołaną przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości i służy realizacji celów statutowych Stowarzyszenia.

SMN ma charakter społecznej i otwartej, opartej na wolontariacie, formacji logistyczno-ochronnej, której przedmiotem działania jest organizacja, zabezpieczenie logistyczne oraz ochrona przeprowadzenia zgodnie z prawem corocznego Marszu Niepodległości, jako zgromadzenia publicznego w dniu 11.11.

Powstanie Straży Marszu Niepodległości jest bezpośrednim wynikiem nieudolnych, nieprofesjonalnych i nieodpowiedzialnych działań służb mundurowych w czasie Marszu Niepodległości w latach 2010, 2011, 2012 oraz prób rozbicia manifestacji w 2013, które w ocenie organizatorów mogły sprowadzić na uczestników legalnego zgromadzenia publicznego bezpośrednie zagrożenie ich życia i zdrowia oraz uszkodzenie lub zniszczenie mienia znacznej wartości.

Stań z nami do walki i pomóż chronić największą manifestację patriotyczną w Europie! Straż Marszu Niepodległości czeka właśnie na Ciebie!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY