Petycja w obronie prof. Nalaskowskiego. Broń profesora przed cenzurą LGBT! [PODPISZ APEL]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Sprofanowany obraz Matki Bożej.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika zdecydował, aby zawiesić wykładowcę za krytykę Marszu Równości. Haniebna decyzja toruńskiej uczelni jest szeroko komentowana w mediach. Na stronie podpiszapel.pl pojawiła się petycja w obronie prof. Nalaskowskiego.

Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – prof. Andrzej Tretyn w stosunkowo niedługim czasie napiętnował dwóch pracowników naukowych tej placówki – profesora Jacka Bartyzela i profesora Aleksandra Nalaskowskiego. Tego ostatniego zawiesił dyscyplinarnie po opublikowaniu przez tygodnik „Sieci” jego felietonu na temat ideologii LGBT.

Zawieszenie naukowca wiąże się zakazem występowania na niwie międzynarodowej, a najbardziej kuriozalne jest to, że nie może on nawet korzystać z biblioteki uniwersytetu.

Członkowie oraz sympatycy Rot Niepodległości postanowili wyrazić dezaprobatę dla krzywdzącej i niesprawiedliwej decyzji rektora UMK w Toruniu i apelują o cofnięcie decyzji o zawieszeniu oraz naprawienie szkód wyrządzonych nestorowi polskiej pedagogiki: “Ten, według nas, niegodny akt wobec wybitnej postaci jest demonstracją siły środowisk wrogich cywilizacji łacińskiej i ma być przestrogą dla innym akademików, by nie krytykowali ideologii, obecnie “jedynie słusznej”.

PODPISZ APEL W OBRONIE PROF. NALASKOWSKIEGO –> KLIK

 
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY