Liderzy Konfederacji wyruszają w kraj: W tym tygodniu pierwsze regionalne konwencje wyborcze

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Już dzisiaj rozpoczynają się pierwsze regionalne konwencje wyborcze Konfederacji. Liderzy wyruszyli w poniedziałek do Gdańska, gdzie wspólnie z liderami pomorskich okręgów wyborczych przedstawią kandydatów do Sejmu. Natomiast jutro Janusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki oraz Grzegorz Braun udadzą się do Poznania oraz Zielonej Góry.

Liderzy Konfederacji o godzinie 17:30 w Hotelu Scandic położonego przy ulicy Podwale Grodzkie 9 w Gdańsku przedstawią wraz z liderami pomorskich okręgów wyborczych (okręg 25 – Michał Urbaniak RN, okręg 26 – Artur Dziambor KORWiN) kandydatów do Sejmu RP.

Czytaj więcej: Giertych o wyborach parlamentarnych: Chodzi o to, żeby chwycić kraj za mordę

Janusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki i Grzegorz Braun jutro udadzą się do Poznania oraz Zielonej Góry na tamtejsze konwencje regionalne. We wtorek o godzinie 16 na Placu Wolności w Poznaniu zostaną przedstawieni kandydaci wielkopolskich okręgów wyborczych. W spotkaniu wezmą udział również jedynki z okręgu kaliskiego nr. 36 – Witold Stoch KORWiN, konińskiego nr. 37 – Anna Bryłka RN oraz poznańskiego nr. 39 – Jakub Mierzejewski KORWiN.

Po konwencji w Poznaniu zaplanowany jest koncert lokalnego rapera Evtis, znany z patriotycznych oraz tematycznych utworów muzycznych.

Natomiast w Zielonej Górze o godzinie 19:30 W Kinie Newa na ulicy Kazimierza Wielkiego 2, rozpocznie się konwencja wyborcza dla tamtego regionu lubuskiego. Liderzy Konfederacji wraz z jedynką okręgu 8 (Krystian Kamińskim RN) przedstawią swoim sympatykom i wyborcom kandydatów do Sejmu RP z okręgu lubuskiego.

Facebook

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY