Imigrantka wzięła ślub z Włochem. Okazało się, że to deportowany wcześniej mężczyzna

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Ggia, wikimedia commons

37-letnia kobieta, zamieszkała w Montecchio, poślubiła Włocha. Odciski palców wykazały jednak, że to… mężczyzna. Imigrant deportowany jako mężczyzna, wrócił jako kobieta.

https://twitter.com/delestoile/status/1173489534136397824

“Jako mężczyzna został wydalony z Włoch, a potem, gdy przybrał wygląd kobiety, wrócił potajemnie do Włoch. Tak więc wczoraj 37-letnia Brazylijka, zamieszkała w Montecchio, została aresztowana przez policję za nielegalny wjazd na terytorium kraju” – informmują włoskie służby.

22 lipca młoda kobieta zgłosiła się do urzędu imigracyjnego w komendzie policji w Reggio, aby złożyć wniosek o zezwolenie na pobyt po ślubie z obywatelem włoskim. Ale podczas składania dokumentów coś było nie tak: z porównania odcisków palców w bazie danych wygenerowano kod połączony z mężczyzną urodzonym w Brazylii w 1982 r.

Śledczy ustalili, że decyzją sądu imigrant z Brazylii został deportowany w styczniu samolotem Mediolan-São Paolo. Wrócił do Włoch już jako kobieta i zawarł małżeństwo z obywatelem, co daje prawo pobytu, ale wciąż obowiązuje go trzyletni zakaz wjazdu, wiec trafił do aresztu.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY