Bolsonaro Junior: Jeśli ktoś przyjeżdża do Polski, powinnien szanować sposób życia Polaków

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Imigranci przyjeżdżają, by zmienić Europę w ten kraj, z którego wyjechali.Europejczyk wielokrotnie z dobrego serca gości tych imigrantów, a potem zmienia się w ich ofiarę- powiedział w wywiadzie dla TVP Info Eduardo Bolsonaro, syn prezydenta Brazylii.

35- letni prawnik Eduardo Nantes Bolsonaro jest trzecim dzieckiem Jaira Bolsonaro.Jest członkiem Izby Deputowanych od 2015 r. i jest powiązany z Partią Liberalno- Społeczną (PSL).W 2018 r. został ponownie wybrany na drugą kadencję, bijąc rekord wszechczasów brazylijskiego parlamentaryzu- otrzymał aż 1,8 miliona głosów wyborców.W lutym 2019 r. ogłoszono, że Bolsonaro dołącza do Ruchu (The Movement), założonego przez byłego głównego stratega Białego Domu Steve’a Bannona.Jest w nim przedstawicielem grupy w Ameryce Południowej.W Izbie Deputowanych Bolsonaro przewodniczy Komisji Spraw Międzynarodowych i Obrony Narodowej.W ostatnich dniach administracja USA zaakceptowała wniosek strony brazylyjskiej o powołaniu go na stanowisko ambasadora w Waszyngtonie.

Duża część uchodźców przyjeżdża, by odnaleźć lepsze życie.Istnieje jednak mniejszość, w której są terroryści, w której są tacy, którzy chcieliby przekrztałcić Kulturę Polski- kontynuował młody Bolsonaro, który wcześniej odwiedził Węgry, by ,,zobaczyć jak premier Orban radzi sobie z kwestią imigracji”.Stwierdził, że krytycy jego rozwiązań to ,,dokładnie te same osoby”, które walczą z jego ojcem czy prezydentem Trumpem.

Wg Bolsonaro juniora ,,część prasy- zainfekowana polityczną poprawnością- twierdzi, że to Polacy są źli, a nie imigranci, którzy przyjeżdżają, chcą poligamii, obrzezania kobiet, gwałtów czy zamykania ulic, by się modlić”.Jest przekonany, że kto chcę osiedlić się w Polsce, powinnien szanować sposób życia Polaków.

Jeśli ktoś wchodzi do mojego domu, niepowinnien kłaść nóg na kanapie czy wyłączać telewizora.Ma szanować mój dom, jeśli nie tam są drzwi- powiedział brazylyjski polityk.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY