REKLAMA

Prof. Bartyzel bez ogródek o Godek: „Potwierdziła stereotyp rozkapryszonej i niestałej kobietki”

REKLAMA

Profesor Bartyzel bez ogródek napisał co myśli o poczynaniach Godek: „Potwierdziła stereotyp rozkapryszonej i niestałej kobietki” – ostro pisze na Facebooku.

Prof. Bartyzel ostro skomentował transfery Godek. Jak pisze „nie ma żadnych kwalifikacji do działalności pro publico bono”, natomiast potwierdziła „najgorszy stereotyp rozkapryszonej i niestałej kobietki”.

Jak wyglądała droga Godek w tegorocznej kampanii do wyborów parlamentarnych? Najpierw Konfederacja, później Prawica Marka Jurka, dzisiaj dołączenie do Skutecznych – Kaja Godek trzeci raz zmieniała komitet, z którego będzie startować w wyborach do Sejmu.

„Zawsze byłem nastawiony sceptycznie do politycznej aktywności p. Kai Godek, bo uważałem, że eksplorowanie jednego tylko – choćby najsłuszniejszego – tematu to grubo za mało na akcję polityczną. Ale teraz, po tych dwóch piruetach, jakie wykonała, porzucając najpierw Konfederację dla Prawicy RP, a potem Prawicę RP dla sojuszu z gościem, który broni „kompromisu aborcyjnego”, mam już pewność, że ta pani nie ma żadnych kwalifikacji do działalności pro publico bono” – ocenił na Facebooku prof. Jacek Bartyzel.

facebook

REKLAMA

Komentarze