Rzecznik MW o Greenpeace: “Marynarka powinna te marionetki przegonić strzałem bez ostrzeżenia”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Mateusz Marzoch, rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej, ostro skomentował działalność Greenpeace Polska: “Powinno się ich sądzić jak terrorystów” – wtórują internauci.

Przypominamy, że aktywiści Greenpeace zablokowali statek z węglem zmierzający do portu w Gdańsku. Namalowali na burcie statku napis „Węgiel stop”, podczas gdy Rainbow Warrior wpłynął do portu i rzucił kotwicę przy terminalu węglowym.

Ws. Greenpeace musiała interweniować Straż Graniczna kiedy aktywiści organizacji zablokowali transport węgla z Mozambiku. Służby, aby skutecznie zablokować działanie ekoterrorystów musiały użyć broni do zbicia szyby w oknie. Aferę z tego tytułu zrobiła Sylwia Spurek, która oskarżyła SG o użycie broni palnej: “Wiemy, że doszło do siłowego wejścia, użyto automatycznej broni palnej, zniszczono mienie”

O sprawie napisał także rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej, który jednak poparł działanie SG i potępił akcję “ekologów”. “Marynarka Wojenna powinna te marionetki wielkich korporacji przegonić strzałem bez ostrzeżenia” – komentuje Mateusz Marzoch.

twitter
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY