REKLAMA

Jaki zmiażdżony za krytykę Konfederacji. Internauci wprost: „Pieniądze zmieniają”

REKLAMA

Medialny atak na Konfederację trwa w najlepsze. Tym razem to Patryk Jaki przychylił się do zdania Jakubiaka nt. koalicji narodowo-wolnościowej.

Wczoraj Marek Jakubiak, a dzisiaj Patryk Jaki zaapelowali do wyborców, aby nie głosowali na Konfederację, która zamierza wejść do koalicji z Platformą Obywatelską. „Ostateczny powód, dla którego nie wolno głosować na Konfederacje. Dzięki nim Tusk i reszta może wrócić do władzy” – wtórował Jakubiakowi polityk PiS.

Przypominamy, że Jakubiak w programie Kwadrans Polityczny poruszył temat koalicji narodowo-wolnościowej, do której należał. „I Konfederacją. Proszę nie zapominać o Konfederacji, która może paru posłów wprowadzić. Z tego co wiem, zbytnich dyskusji nie ma, wszystko jest anty-PiS”. Podkreślał, że dla „interesów” zrobi wszystko i wspólnie z Platformą Obywatelską stworzy rząd: „Jest w stanie, naprawdę. Dla interesów się wszystko zrobi”.

Słowa polityków spotkały się z ostrą krytyką internautów. Post Patryka Jakiego został zalany negatywnymi komentarzami: „A ja myślałem, że będziemy mieli koalicję z Putinem. Co się stało z narracją o ruskich trollach, ja się pytam?” – pyta Dobromir Sośnierz. Byłego europosła poparli pozostali użytkownicy Facebooka: „Żegnam się z panem, panie pośle. Unlike – i doradzam to samo wszystkim samodzielnie myślącym”.

„Farmazony. Proszę wytłumaczyć dlaczego wycinacie Konfederacje zarejestrowaną jako ogólnopolski komitet wyborczy z debaty publicznej w mediach tvp?!” – pyta Pan Łukasz.

REKLAMA

Komentarze