Żenujący wpis Balcerowicza. Atak na dziennikarza potępili nawet politycy opozycji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Wikipedia Commons

Na Twitterze pojawił się kolejny żenujący wpis Leszka Balcerowicza. Atak na dziennikarza został jednak potępiony nie tylko przez innych publicystów, ale i polityków PO.

Wpis Balcerowicza odnosił się do sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Polityk zdecydował się skierować obraźliwy wpis w stronę redaktora “Rzeczpospolitej”. “PiS w Lublinie podnosi benchmark stylu i rozmachu robienia konwencji. To wieksza konwencja niż inaugurująca kampanie PAD w lutym 2015” – napisał dziennikarz “Rz”, Michał Kolanko.

Na wpis Kolanko zareagowali inni internauci. Głos zabrał m.in. Jacek Liberski: “Ten “rozmach” jest z kasy podatników, zagrabiony ze spółek skarbu państwa i innych dziwnych źródeł, których pan prezes @pisorgpl nie ma zamiaru wyjaśnić, a pan się tym ekscytuje jak dziecko, red. @michal_kolanko. Nie wstyd panu?”

Zawtórował mu Balcerowicz, który postanowił odnieść się do samego dziennikarza “Rz”: “Aby się wstydzić,trzeba spełniać pewne wymagania intelektualne i moralne”.

ZOBACZ TAKŻE: Bosak ujawnia dlaczego media pomijają Konfederację. Takiego “argumentu” jeszcze nie użyto

Żenującą odpowiedź polityka skrytykowali inni publicyści i dziennikarze, a nawet politycy opozycji. “Frustra u Balcerowicza już straszliwa, atakuje na oślep…”. Internauci apelowali, aby Balcerowicz wycofał się ze swoich słów. Dziennikarza broni również Cezary Tomczyk: “Nie zasłużył sobie na takie słowa. To prawdziwy dziennikarz, który sprawdza źródła i przyznaje do błędu jeśli taki popełni”

dorzeczy/twitter
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY