Roty Niepodległości proszą o wsparcie: Tylko dzięki Wam możemy działać dla Polski

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Roty Niepodległości proszą o pomoc finansową: “Tylko dzięki wsparciu naszych darczyńców możemy działać dla Polski” – piszą na Twitterze.

“Każda miesięczna wpłata daje nam możliwość przeprowadzania szkoleń dla struktur, organizowania skutecznych kampanii społecznych, zakupu sprzętu niezbędnego do działalności i organizowania działań na coraz wyższym poziomie” – tłumaczą na portalu społecznościowym.

Roty Marszu Niepodległości zostały powołane 11 maja 2019 roku na ogólnopolskiej manifestacji #STOP447 przeciw bezprawnym roszczeniom żydowskim wobec Polski. Dzisiaj walczą o to, aby ustawa przeciwko 447 została przedstawiona w Sejmie.

Kilka dni temu organizacja ogłosiła, że ruszyła zbiórka pierwszego tysiąca podpisów pod obywatelskim projektem ustawy przeciwko roszczeniom. Po ich zebraniu będą mogli zarejestrować komitet.

Robert Bąkiewicz powiedział wówczas: “Powołaliśmy Roty Marszu Niepodległości, to organizacja która ma się zająć walką z 447, będzie się opierać na współpracy różnych środowisk patriotycznych. Idea jest taka jak na 11 listopada, razem dla Polski!”

WESPRZYJ DZIAŁALNOŚĆ ROT –> KLIK

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY