Wpadka roku! Schetyna nie zna… “szóstki Schetyny”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
zmiany w PO

/ fot. Michał Józefaciuk via Wikimedia.com / CC BY-SA 3.0 PL

Wpadka tegorocznej kampanii wyborczej do wyborów parlamentarnych wybrana. Okazuje się, że lider PO, Grzegorz Schetyna nie zna… szóstki Schetyny.

Niedawno media obiegła informacja, że czołowi politycy Platformy Obywatelskiej nie znają podstawy programu, czyli tzw. “szóstki Schetyny”. Okazuje się jednak, że nie zna jej również… Grzegorz Schetyna.

https://twitter.com/KODinozaurow/status/1169896570822639618

Fragment wywiadu, w którym Schetyna nieudolnie próbuje sobie przypomnieć swój program stał się hitem w mediach społecznościowych. Gdy został poproszony o wymienienie poszczególnych jego elementów, kilka z nich pomylił, o innych z kolei zapomniał.

Schetyna dukając zapewniał, że najważniejszy punkt to “akt odnowy demokracji, czyli cały system, który ma spowodować powrót do państwa prawa”, później pomylił punkt trzeci z drugim, zaś mówiąc o trzecim stwierdził, że “to na pewno smog, zmiany klimatyczne, wszystko, co jest związane ze środowiskiem, czystą energią”

“Czwarty punkt to jest na pewno szkoła, która musi być dobrze zorganizowana, kwestie podwyżki dla nauczycieli, pomysłu na szkołę” – mówił polityk i niepewnie zaczął  opisywać punkt piąty: “Powiedziałby o tym wszystkim, co smog, co… o służbie zdrowia bym jeszcze”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY