Zmarła, chociaż zadzwoniła po pomoc. Dyspozytorka bezdusznie: “To cię nauczy”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Szokująca sytuacja miała miejsce w Fort Smith w stanie Arkansas. Kobieta zmarła, chociaż zadzwoniła po pomoc na numer alarmowy. “To cię nauczy” – usłyszała przed śmiercią od dyspozytorki.

Do tragicznej sytuacji doszło pod koniec sierpnia. 47-letnia Debbie Stevens wjechała swoim samochodem na parking, który był zalany przez powódź. Gdy woda zaczęła wlewać się do samochodu kobieta postanowiła zadzwonić po pomoc.

Do amerykańskich mediów przedostał się zapis rozmowy 47-latki i udzielającej jej pomocy dyspozytorki. Kobieta na początku spokojnie tłumaczyła poszkodowanej co ma robić: “Nie wiem dlaczego panikujesz. Jest dobrze. Wiem, że poziom wody jest za wysoki”.

Kiedy Debbie Stevens wpadła w panikę i nie mogła określić gdzie dokładnie zaparkowała samochód dyspozytorka straciła panowanie nad sobą. Kazała się umierającej kobiecie zamknąć: “To cię nauczy, by następnym razem nie wjeżdżać w wodę”. Zdenerwowana kobieta twierdziła, że nie widziała wcześniej wody.

“Nie wiem, jak mogłaś tego nie zauważyć. Musiałaś przez to przejechać. Woda nie wzięła się znikąd” – odpowiedziała dyspozytorka. Rozmowa zakończyła się po 22 minutach i zakończyła ją Debbie Stevens mówiąc, że “zaraz umrze”.

Głos w sprawie zabrała policja, która twierdzi, że zrobiono wszystko aby uratować kobietę. “Choć odpowiedzi dyspozytorki wydają się w pewnych momentach bezduszne i oschłe, to podjęto wszelkie próby, by zlokalizować i uratować panią Stevens” – tłumaczą służby.

wmeritum
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY