Trzy komitety w ciągu jednej kampanii. Kaja Godek kolejny raz zmienia decyzję

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

“Istna komedia” – grzmią internauci, którzy dowiedzieli się dzisiaj o kolejnej zmianie frontu przez Godek. Działaczka pro-life postanowiła tym razem dołączyć do Liroya.

Najpierw Konfederacja, później Prawica Marka Jurka, dzisiaj dołączenie do Skutecznych – Kaja Godek już trzeci raz zmienia komitet, z którego będzie startować w wyborach do Sejmu.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=123411699012473&id=102563917763918

Dzisiaj konferencji prasowej Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina ogłosiła start obrońców życia w wyborach parlamentarnych z list Komitetu Wyborczego Skuteczni: To jedyna siła polityczna obecnie w Polsce, w której dostaliśmy gwarancję głoszenia naszych postulatów, który nie będzie cenzurowany zarówno w kampanii społecznej i później w Sejmie – komentuje.

Działaczce pro-life nie przeszkadza to, że Liroy był obecny na proabrocyjnych marszach czy głosował przeciwko ustawie broniącej życie nienarodzonych. Tymczasem działaczka pro-life utrzymywała, że koalicja narodowców i wolnościowców… przestała bronić życia dzieci nienarodzonych

“Rozstajemy się w zgodzie. Gwarancja swobody realizacji prolife plus pewność rejestracji list są powodami decyzji” – komentuje natomiast rezygnację ze startu z Jurkiem. Okazuje się jednak, że Prawica jest zaskoczona jej decyzją.

“Decyzja pani Kai Godek o przejściu do innego komitetu wyborczego w trakcie trwającej już kampanii podważa istotną przesłankę podjętych przez nas działań. W najbliższym czasie podejmiemy więc i przedstawimy decyzje dotyczące naszych dalszych kroków i stanowiska w tej nowej sytuacji” – komentuje Prawica Rzeczpospolitej.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY