Kłopoty Koalicji Obywatelskiej. Łódzkie struktury tracą działaczy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
zmiany w PO

/ fot. Michał Józefaciuk via Wikimedia.com / CC BY-SA 3.0 PL

Kolejne kłopoty Koalicji Obywatelskiej. Tym razem w Łodzi – działacze KO zniechęceni działaniami Schetyna decydują się na rezygnację ze startu z list koalicji.

O sprawie informuje “Dziennik Łódzki” – według gazety głównym powodem straty działaczy jest “niezadowolenie z miejsc na listach”. Ze startu zrezygnowali Karolina Kępka, Tomasz Sadzyński i Jarosław Stolarczyk.

“W związku ze zmianą wcześniejszych ustaleń – startu z ostatniego miejsca do Sejmu z łódzkiej listy KOPO i zaszeregowaniu mojej kandydatury na pozycji nr 18, wycofuję swoje zgłoszenie gotowości do kandydowania i proszę o usunięcie mojego nazwiska z ostatecznej listy kandydatów” – podkreśla Stolarczyk w oświadczeniu, które przekazał po swojej rezygnacji.

Nerwowa atmosfera w Łodzi udziela się pozostałym działaczom Koalicji Obywatelskiej. Była wicemarszałek Sejmu również skrytykowała władze Platformy Obywatelskiej: “Nie ukrywam, że chodzi o miejsce a liście, które miało być zdecydowanie wyższe” – komentuje natomiast Karolina Kępka.

dorzeczy

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY