Kolejna drag queen, czytająca dzieciom, ujawniona jako seks-skazaniec

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Panna Kitty Litter – jeszcze jedna szalona „drag queen”, która czyta dzieciom w bibliotece publicznej w ramach akcji „Drag Queen Story Hour”, została ujawniona jako przestępca seksualny.

Po ujawnieniu dwóch skazanych przestępców seksualnych na początku tego roku, oddolna grupa MassResistance rozpoczęła wojnę z włodarzami w liberalnym Austin.

Wszystko po tym, jak zlekceważyli oni niepokojącą historię kryminalną i zarzucili konserwatywnym aktywistom upolitycznienie opowieści pro-LGBT.

Podczas posiedzenia rady miasta 8 sierpnia w Austin radny Jimmy Flannigan potępił mówców publicznych protestujących. Oskarżył ich o kłamanie i rozpowszechnianie „dezinformacji na temat mojej społeczności”.

Powołując się na obawy zgłoszone na posiedzeniu rady miasta, błędnie poinformowano, że pracownik, drag queen „mógł mieć kryminalną historię”. Mimo że MassResistance odkryło i opublikowało publiczną dokumentację dwóch skazanych przestępców seksualnych będących na spotkaniu.

MassResistance wkrótce odkryło kryminalną historię Davida Lee Richardsona. Jest to drag queen z Austin, znany jako „Miss Kitty Litter”. Brał również udział w „Drag Storytime for Children” w bibliotece publicznej w Austin.

MassResistance dowiedziało się, że Richardson został aresztowany i skazany za oferowanie seksu za pieniądze w 1996 roku.

Richardson, zwany „Miss Kitty Litter”, powiedział promuje „różnorodność, integrację i życzliwość”.

Tracy Shannon, kierująca ruchem oporu w Teksasie, mówi, że to, co dzieje się w Houston jest przekazem molestującym dzieci.

Kolejny czytajacy dzieciom – ​​„Tatiana Mala-Nina”, Albert Garza, został skazany za brutalne napaści seksualne na 8-latku w 2009 roku.

Garza jest zarejestrowanym przestępcą seksualnym, któremu pozwolono czytać dzieciom w bibliotece Freed-Montrose.

Kilka tygodni później MassResistance odkryło kryminalną historię drugiego zboczeńca: Williama Travisa Dees. Został on skazany za przestępstwa seksualne wobec dzieci w wieku 4, 5, 6 i 8 lat.

Dees mógł przywitać osobiście dzieci w Houston, gdy weszły do ​​biblioteki publicznej na „godzinę opowieści”.

Po konfrontacji z władzami Houston, MassResistance skonfrontował się z przywódcami miast, w tym z Flanniganem. Jest on homoseksualistą.

„Nie byli zainteresowani tymi informacjami.” – mówi Shannon o członkach rady miasta Austin.

onenewsnow.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY