Stuttgart: Imigrant z Afryki zgwałcił kobietę w parku

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wall South Portrait Adult Migrant Two Man People

Imigrant z Afryki, ubiegający się o azyl w Niemczech zgwałcił i dotkliwie pobił 26-letnią kobietę w parku.

Ofiarą padła młoda kobieta, która 18.08.2019 roku wracała późnym wieczorem do domu przez okoliczny park.

Wydawać by się mogło, że kobiety mogą wracać z pracy w godzinach około 22/23, jednak jeśli chodzi o zachodnią Europę, to tak późna godzina powrotu może stwarzać realne zagrożenie.

Sądząc po monitoringu, napastnik najpierw widział kobietę na Rothebühlplatz, żeby potem śledzić ją i “towarzyszyć” aż do parku.

Pod pretekstem błahego pytania o pomoc zwrócił na siebie jej uwagę. Gdy młoda kobieta zareagowała, ten raptownie ją zaatakował. Zaczął bić i ciągnąć w głąb ciemnego parku.

Pomimo reakcji kobiety i próby stawiania oporu, imigrant zdjął jej bez większych problemów spodnie, ogłuszając ją i zgwałcił.

Świadek zdarzenia usłyszał błagalne wołanie kobiety o pomoc. Kiedy zjawił się na miejscu, podbiegł i próbował pomóc 26-latce.

Imigrant zbiegł z miejsca zdarzenia. Kobieta opisuje mężczyznę jako nieco mniej niż 170 centymetrów wzrostu, około 30 lat z bardzo krótkimi, kręconymi, ciemnymi włosami i smukłą sylwetką. Mówi się, że był ciemnoskóry i wyglądał jak północnoafrykański, mówił po niemiecku i przedstawił się jako „Sami”.

Policja w Stuttgarcie wciąż szuka sprawcy.

truth24.net

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY