Petycja w obronie policjanta z mieczykiem Chrobrego [PODPISZ APEL]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. screen twitter

Już ponad 1190 podpisów zebrały Roty Niepodległości pod petycją w obronie policjanta z mieczykiem Chrobrego. Razem wezwijmy przedstawicieli Komendy Stołecznej Policji do nieulegania presji lewicowych aktywistów.

15 sierpnia 2019, w dniu obchodów 99. rocznicy zwycięskiej dla Polaków bitwy warszawskiej, podczas wydarzenia, które miało być kontrą do Marszu Zwycięstwa organizowanego przez środowiska narodowe, jeden z funkcjonariuszy polskiej Policji dokonywał czynności służbowych z narodowym symbolem przypiętym do kamizelki. Reakcja lewicowych środowisk, żądających wyciągnięcia z tego powodu konsekwencji nie może nas pozostawić obojętnymi.

“Choć Mieczyk Chrobrego, o którym mowa, nie jest jednym z przedmiotów umundurowania, należy przypomnieć, że symbol ten w żaden sposób nie koliduje z wartościami, które przyświecać winny Policji i na straży których zobowiązani są stać jej przedstawiciele. Wizerunek Szczerbca, nawiązującego do początków polskiej państwowości, oplecionego wstęgą w polskich barwach narodowych, jest symbolem niezwykle ważnym dla Narodu polskiego” – piszą organizatorzy zbiórki.

“Jednocześnie zapewniamy o naszym poparciu dla gestu funkcjonariusza, a na ręce Panów pragniemy złożyć wyrazy dumy z jego patriotycznej postawy. Dziękujemy polskiemu patriocie za świadectwo i głęboko wierzymy, że wspomniane “czynności wyjaśniające” doprowadzą do nagrodzenia wierności patriotycznym wartościom i zachęcą pozostałych funkcjonariuszy Policji do naśladowania tej wzorowej postawy” – dodają.

PETYCJA W OBRONIE POLICJANTA Z MIECZYKIEM CHROBREGO –> KLIK

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY