Nazwał Trumpa “najgrubszym prezydentem”. Twitter zablokował mu konto

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Donald Trump

/ fot. flickr.com

Były współpracownik Trumpa nazwał go “najgrubszym prezydentem od czasów Williama Howarda Tafta”. Za ten wpis został zablokowany przez Twittera na kilka godzin.

Były współpracownik Trumpa to Anthony Scaramucci zwany “the Mooch”. Został zatrudniony przez prezydenta w Białym Domu jako dyrektor ds. Komunikacji. Został jednak zwolniony po 11 dniach za to, że podczas jednego z wywiadów obelżywie wyrażał się o pozostałych pracownikach z Białego Domu.

Tym razem Scaramucci został zbanowany przez Twittera za słowa o prezydencie. Okazuje się, że sam Trump wyśmiał jednego ze swoich zwolenników za nadwagę, każąc mu przy tym poćwiczyć. Polityk nie wiedział jednak, że Frank Dawson to jego zwolennik.

Dopiero, gdy prezydentowi uzmysłowiono pomyłkę, Trump postanowił zadzwonić do swojego wyborcy i przeprosić mężczyznę za swoje słowa. Dawson powiedział później, że Trump jest “najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek wydarzyła się w tym kraju”.

Byłego współpracownika Trumpa nie interesowało jednak, że prezydent przeprosił za swoje zachowanie i sarkastycznie napisał o polityku, że jest “najgrubszym prezydentem od czasów Williama Howarda Tafta”. Za te słowa Twitter postanowił go… zablokować.

Finansista nie przejął się jednak blokadą i tuż po odblokowaniu konta zadał swoim obserwującym zgryźliwe pytanie nt. Trumpa i Howarda Tafta.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY