Kukiz nie wytrzymuje krytyki wyborców: “Du*y dali ci, co poszli do PiS”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kukiz traci kontrolę i nie wytrzymuje krytyki wyborców. “Dupy dali ci, którzy poszli do PiS w zamian za miejsce w Sejmie” – odpowiada polityk na zarzuty twitterowiczów.

Kukiz po raz kolejny wdał się w dyskusję z wyborcami, którym nie podoba się decyzja o stracie z PSL. Na zarzuty o sprzedaż idei polityk odpowiedział dość ostro i starał się zwrócić uwagę na pozostałych kolegów z ugrupowania.

“Dupy dali ci, którzy poszli do PiS w zamian za miejsce w Sejmie olewając sztandarowe cele (JOW, referenda, odwołanie posła), ktorych Pan Kaczyński nie chciał zaakceptować. PSL zaś wpisał te cele do swojego programu. I to była moja cena, Panie Alfonsie, Znawco Qurew :-)” – napisał.

Nie tylko wyborcy nie akceptują wyboru Kukiza, ale również posłowie związani z jego ugrupowaniem. Wprost krytykują decyzję o starcie z list PSL. “Wśród ludzi wrze” – ostro odcinają się od wyborów Kukiza. Liderzy oddziałów świętokrzyskiego, poznańskiego, konińskiego, zdecydowali o odejściu z Kukiz’15

Z ugrupowania odchodzą również kolejni posłowie. Niedawno z Kukiz’15 odszedł Tomasz Rzymkowski, Norbert Kaczmarczyk, Krzysztof Sitarski oraz Jerzy Kozłowski. Sam Rzymkowski ma też kandydować z list Prawa i Sprawiedliwości. Kaczmarczyk oraz Sitarski także mają kandydować z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Wcześniej na taki krok zdecydowała się Elżbieta Zielińska.

medianarodowe/dorzeczy
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY