Dzierżawski | Tęczowym wolno więcej [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Mariusz Dzierżawski.

Mariusz Dzierżawski. / Fot. YouTube/MediaNarodowe

W piątek w studiu Mediów Narodowych gościł przedstawiciel ruchów pro-life Mariusz Dzierżawski. Redaktor Michał Murgrabia zapytał się o ostatnie działania środowisk LGBT w przestrzeni publicznej.

O ocenę wydarzeń z jednego z poznańskiego klubu dla gejów zapytał się redaktor Michał Murgrabia przybyłego gościa – “Tam w tym klubie tzw. wesołków działy się rozmaite wydarzenia na scenie m.in. gdzie pan w ramach happeningu przyniósł nadmuchaną kukłę, nakleił na nią twarz abp. Jędraszewskiego, a następnie zaczął podrzynać gardło tej kukle”.

“W tym akcie chodziło konkretnie o symulowanie zabójstwa człowieka, co w opinii właściciela tego klubu – publiczności podobał się ten performence. To pokazuje zwolenników tzw. tolerancji tak naprawdę do jakich rzeczy są oni zdolni” – stwierdził Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – prawo do życia.

Zobacz także: Statki pełne imigrantów mogą wpływać do włoskich portów

“Policjanci mają podobne poglądy do nas, lecz ze względu na polecenia z góry muszą zachowywać się tak, a nie inaczej” – mówił Dzierżawski na temat dziwnych zachowań policji podczas marszów środowisk LGBT.

Wskazał także na to że służby specjalnie mogą manipulować tłumem podczas marszów dla życia, aby sprowokować go do ekstremalnych zachowań – “Służby organizują prowokacje, które mają pokazać te stronę obrońców tożsamości polskiej jako agresorów”.

Całość wywiadu poniżej w materiale wideo Mediów Narodowych:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY