Krzysztof Bosak liderem list Konfederacji w okręgu świętokrzyskim

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wiceprezes Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak ogłosił dzisiaj, że jest liderem listy Komitetu Wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość w Kielcach.

“Wszystkie partie w okręgu świętokrzyskim starają się wystawić mocnych kandydatów. Postaram się być godnym rywalem dla liderów wszystkich innych list politycznych, dać dobrą propozycję dla ludzi mających poglądy takie, jak prezentuje Konfederacja – poglądy narodowe, konserwatywne, wolnościowe, tradycyjne, katolickie” – powiedział Krzysztof Bosak.

https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1161603910332821504

To już kolejny lider Ruchu Narodowego, który otrzymał jedynkę na listach koalicji narodowo-wolnościowej. Bosak podkreślił, że priorytetem na najbliższy czas jest zbiórka podpisów. Zaapelował na konferencji, aby sympatycy aktywnie włączyli się w pomoc.

“To wyzwanie o charakterze ogólnopolskim. Zostaliśmy postawieni przez władze naszego kraju w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ kalendarz wyborczy został skonstruowany w sposób niecodzienny. Pierwszy raz w III Rzeczpospolitej mamy najkrótszą zbiórkę podpisów, dodatkowo skróconą metodami administracyjnymi” – podkreślił Krzysztof Bosak.

Zobacz także: [PILNE] Robert Winnicki jedynką Konfederacji na Podlasiu

Przypominamy, że wczoraj Konfederacja ogłosiła, że listę na Podlasiu otworzy prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY