Multikulti w praktyce. Niemiec do spółki z imigrantem zgwałcił swoją rodaczkę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Niemcy od lat stawiają na multikulti przekonując Europę, że imigranci doskonale się asymilują. Tymczasem do praktyk imigrantów dostosowują się rodzimi Niemcy.

Niemiec zgwałcił na wakacjach swoją rodaczkę. Przyłączył się do niego przybysz z Afganistanu. O gwałcie poinformował hiszpańska policja. Służby aresztowały na Majorce dwóch podejrzanych o gwałt na 20-letniej kobiecie.

Okazało się, że tym razem gwałtu dopuścił się Niemiec – kiedy zauważył to 21-letni Afgańczyk postanowił dołączyć do gwałciciela. Jak podkreśliły służby – policjanci kontrolowali teren, w którym dochodzi do kradzieży. Kiedy usłyszeli wołanie o pomoc natychmiast podbiegli do półnagiej kobiety. Mimo, że to ofiara wyrwała się sprawcom policja zdołała aresztować podejrzanych o gwałt.

Gwardia Cywilna ostrzega, że to nie pierwszy przypadek gwałtu. Kilka dni wcześniej aresztowano dwóch mężczyzn, którzy zgwałcili Brytyjkę. Polityka multikulti spowodowała wzrost przestępczości – policjanci starają się przez całą dobę kontrolować miejsca, w których najczęściej dochodzi do przestępstw.

nczas

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY