14-latka strzeliła do włamywaczy i uratowała siostry. Szeryf chwali: “Wykonała dobrą robotę”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Pistolet trzymany w rękach.

/ fot. pixabay

14-letnia dziewczynka z USA strzeliła do włamywaczy, którzy pod nieobecność rodziców nastolatków chcieli włamać się do ich domu. Zastępca szeryfa pochwalił bohaterską dziewczynkę.

USA, stan Kentucky, hrabstwo Lawrence. Na amerykańskim osiedlu dwójka mężczyzn postanowiła włamać się do jednego z domów. Pod nieobecność rodziców przebywały w nim trzy nastolatki. Najstarsza z dziewczynek miała tylko 14 lat.

Ojciec nastolatek był w pracy, a mama wyszła na chwilę po zakupy. Kiedy pod dom podjechał samochód z dwójką mężczyzn dziewczynki zaalarmowały policję. Zanim jednak służby przyjechały mężczyźni zaczęli dobijać się do wejściowych drzwi.

Jeden z włamywaczy postanowił, że rozbije tylnie drzwi przy pomocy łopaty. Najstarsza, 14-letnia dziewczynka znalazła w domu pistolet, załadowała go i strzeliła w stronę przestępców, którzy postanowili natychmiast uciec.

Kiedy policja przyjechała na miejsce mężczyzn już nie było – służby nie mogą ich odszukać. Policjanci postanowili pochwalić 14-latkę. Jak przekonują – dziewczynka podjęła wszelkie niezbędne kroki, aby chronić siebie i pozostałe dziewczynki: “Wykonała dobrą robotę” – komentował zastępca szeryfa hrabstwa Lawrence.

trybun.org
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY