Nowy poseł w Konfederacji! “To jedyna siła, która odważnie stoi po stronie wartości, rodziny i dzieci”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Do Konfederacji dołączył nowy poseł. Paweł Skutecki odszedł z Kukiz’15 i dołączył do koalicji narodowców i wolnościowców: “Wybór dla mnie był oczywisty” – komentuje polityk.

Skutecki wystartuje w jesiennych wyborach z warszawskich list Konfederacji z trzeciego miejsca. “Nasze koło poselskie poszerzyło się o wspaniałego człowieka i posła, który wyróżnił się tym, jak wiele zrobił dla dzieci. Dla ich bezpieczeństwa i ich dobra. W swojej pracy skupił się na prawach dzieci i rodziców. Zyskał sobie tym sympatię milionów rodziców w Polsce” – przedstawiał nowego posła Jakub Kulesza.

W trakcie konferencji Robert Winnicki zaprezentował jedynkę KW Konfederacja Wolność i Niepodległość na liście w Warszawie. Jest nią Prezes Partii KORWiN – Janusz Korwin-Mikke. Prezes Ruchu Narodowego potwierdził również, że Konfederacja kończy układać swoje listy wyborcze w całym kraju.

Politycy potwierdzili również, że KW Konfederacja Wolność i Niepodległość złożyła dokumenty rejestracyjne do PKW. Pełnomocnikiem wyborczym komitetu jest Witold Tumanowicz, wiceprezes Ruchu Narodowego. Liderzy zachęcają swoich sympatyków do wsparcia w zbiórce podpisów.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY