Wyborcy wściekli na Kukiza. Profil polityka traci tysiące fanów

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Facebookowi fani Kukiza uciekają z profilu. Tylko po oficjalnym ogłoszeniu o dołączeniu do PSL ugrupowanie straciło tysiąc fanów. A liczba tzw. lajków ciągle idzie w dół.

“Dziś profil FB @KUKIZ15 #Kukiz po ogłoszeniu koalicji z #PLS @nowePSL stracił jednorazowo tysiąc fanów. Kolejni fani masowo odpływają z profilu. Żadna partia polityczna ani organizacja nie odnotowała od 2014 tak ogromnego odpływu fanów w tak krótkim czasie.” – ujawnia profil Polityka w sieci.

To koniec Kukiza? Wczoraj informowaliśmy o tym, że kolejny poseł ma dość i opuszcza szeregi ugrupowania. Jerzy Kozłowski w ostrych słowach poinformował o tym na Twitterze.

To nie pierwszy poseł, któremu nie podoba się działalność Kukiza i sojusz z PSL. Co ciekawe Kozłowski już wcześniej zapowiedział, że jeśli Kukiz wystartuje z Polskim Stronnictwem Ludowym odejdzie: “Pierwszy dzień, kiedy Paweł Kukiz ogłosi oficjalnie w komunikacie dla mediów, że Kukiz‘15 startuje z list PSL, to będzie mój ostatni dzień w tym ugrupowaniu”.

Niedawno z ugrupowania odszedł Tomasz Rzymkowski, Norbert Kaczmarczyk oraz Krzysztof Sitarski. Sam Rzymkowski ma też kandydować z list Prawa i Sprawiedliwości. Kaczmarczyk oraz Sitarski także mają kandydować z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Wcześniej na taki krok zdecydowała się Elżbieta Zielińska.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY