Atak lewicy za akcję #MuremZaJędraszewskim. Wszechpolacy ostro: To wojna cywilizacyjna

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Liczba osób wyrażających solidarność z arcybiskupem rośnie w błyskawicznym tempie. Niezwykła akcja #MuremZaJędraszewskim spowodowała jednak atak lewicy na osoby, które chcą podziękować duchownemu.

Kilka słów prawdy wystarczyło, by na arcybiskupa Jędraszewskiego posypała się lawina niewybrednej krytyki, połączonej z agresją. Młodzież Wszechpolska w odpowiedzi na atak lewicy rozpoczęła maraton pisania listów z podziękowaniami dla arcybiskupa.

#MuremZaJędraszewskim jest atakowane nie tylko przez lewicę, ale także osoby wspierające opozycję. “Narodowcy, LGBT, Jedraszewski – taka sama zaraza, taki sam język i nienawiść na drugą stronę” – piszą na Facebooku przeciwnicy akcji.

Przypominamy, że abp. Jędraszewski wygłosił kazanie podczas mszy w intencji uczestników powstania warszawskiego. Hierarcha w homilii wspominał bohaterów powstańczego zrywu. Duchowny zaznaczył, że dziś na Polaków czyha inne zagrożenie, niż kilkadziesiąt lat temu.

Lewica zaatakowała arcybiskupa i zażądała jego dymisji. Jeden z liberalnych duchownych rozpoczął akcję pisania maratonu listów o dymisję arcybiskupa. W Internecie zawrzało, zwłaszcza, gdy Młodzież Wszechpolska wzięła w obronę arcybiskupa. Wszechpolacy wprost mówią, że to wojna cywilizacyjna i zachęcają do pisania listów z podziękowaniami dla odważnych duchownych.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI #MUREMZAJĘDRASZEWSKIM

Co należy zrobić?
1. Wykonaj zdjęcie, trzymając kartkę z napisem “#MuremZaJędraszewskim” albo “#DziękujęArcybiskupie“.
2. Napisz kilka słów podziękowania w formie listu.
3. Wyślij list i/lub zdjęcie pod adres JE Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski, ul. Franciszkańska 3, 31-004 Kraków
4. Udostępnij swoje zdjęcie na tym wydarzeniu
5. Zaproś znajomych!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY