PayPal zablokował konto organizatorów Straight Pride Parade

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wcześniej Patreon wypowiedział im usługi. Powód to oczywiście mityczne naruszenie regulaminu. Obie firmy jednak nie mają takich problemów z Antifą, ich konta działają tam legalnie.

Jak pisze na sronie prezes firmy, John Hugo:

„Osoby hetero są uciskaną większością. Będziemy walczyć o prawa heteroseksualistów wszędzie, aby wyrazić dumę bez obawy o osąd i nienawiść. Nadejdzie dzień, w którym zostaniemy w końcu uwzględnieni jako równi wśród wszystkich innych orientacji.”

„Będziemy edukować społeczeństwo w zakresie “heteroseksualnych kwestii” oraz wspierać jedność i szacunek poprzez paradę.” – dodaje Mark Sahady, wiceprezes Super Happy Fun America.

Super Happy Fun America otrzymała wiadomość e-mail od PayPal w dniu 29 lipca 2019 r. z informacją, że ich konto zostało trwale ograniczone.

Oznacza to, że można korzystać już z PayPala do zbierania darowizn. Oskarżono firmę o naruszenie ich „zasad dopuszczalnego użytkowania”, nie powołując się na żadną z nich.

W rzeczywistości nie zadali sobie nawet trudu, aby wypełnić miejsce w swoim szablonie. Jest to akt tchórzostwa, którego celem jest prawdopodobnie uniknięcie procesu bez podania przyczyny.

Firma zapowiada pozew.

“PayPal to najnowsza korporacja, która anuluje lub zawiesza konta Super Happy Fun America. BlueHost zawiesił naszą stronę internetową. Patreon i Constant Contact zlikwidowały nasze konta.” – podano w oświadczeniu na stronie.

Super Happy Fun America jest organizacją działającą na rzecz praw obywatelskich, opowiadającą się za społecznością osób heteroseksualnych.

Po tym, jak Netflix zaatakował Super Happy America dwa tygodnie temu, ich akcje gwałtownie spadły.

Heterofobia w USA trwa w najlepsze.

superhappyfunamerica.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY