Niezwykła akcja w obronie abp. Jędraszewskiego. Maraton pisania listów z podziękowaniami

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kilka słów prawdy wystarczyło, by na arcybiskupa Jędraszewskiego posypała się lawina niewybrednej krytyki, połączonej z agresją. Młodzież Wszechpolska w odpowiedzi na atak lewicy rozpoczęła maraton pisania listów z podziękowaniami dla arcybiskupa.

“Nie można pozwolić by duchowieństwo było zastraszane przed prezentowaniem Ewangelii w jej faktycznej postaci, niezmiennej, niebędącej własną twórczością wilków w owczej skórze. Jeden z liberalnych duchownych rozpoczął akcję pisania Maratonu Listów… o dymisję arcybiskupa. Maraton listów faktycznie musi mieć miejsce. Musi być to jednak maraton listów z podziękowaniami dla Metropolity Krakowskiego” – apelują wszechpolacy.

Przypominamy, że abp. Jędraszewski wygłosił kazanie podczas mszy w intencji uczestników powstania warszawskiego. Hierarcha w homilii wspominał bohaterów powstańczego zrywu. Duchowny zaznaczył, że dziś na Polaków czyha inne zagrożenie, niż kilkadziesiąt lat temu.

“Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa. W imię tak zwanych rządów prawa, można krzywdzić. Największa tolerancja, a jednocześnie szczyt nietolerancji” – powiedział arcybiskup.

Słowa duchownego odbiły się szerokim echem. Lewica zaatakowała arcybiskupa i zażądała jego dymisji. Na agresję środowiska LGBT reaguje Młodzież Wszechpolska, która zachęca, aby w prosty sposób wesprzeć duchownego.

Co należy zrobić?
1. Wykonaj zdjęcie, trzymając kartkę z napisem “#MuremZaJędraszewskim” albo “#DziękujęArcybiskupie“.
2. Napisz kilka słów podziękowania w formie listu.
3. Wyślij list i/lub zdjęcie pod adres JE Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski, ul. Franciszkańska 3, 31-004 Kraków
4. Udostępnij swoje zdjęcie na tym wydarzeniu
5. Zaproś znajomych!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY