Niemcy o zabójcy 8-latka: Był przykładem znakomicie zintegrowanego imigranta

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Ggia, wikimedia commons

Imigrant, który wepchnął matkę z dzieckiem pod pociąg był poszukiwany przez policję. Niemcy tłumaczą się teraz, że zabójca 8-latka “uchodził za świetnie zintegrowanego”.

O szokującej zbrodni na jednej ze stacji w Niemczech informowaliśmy wczoraj. Na dworcu kolejowym mężczyzna z Erytrei wepchnął 8-letniego chłopczyka i jego mamę pod pociąg. Ośmioletni chłopczyk zmarł na miejscu, matce chłopca w ostatniej chwili udało się przetoczyć pomiędzy torami.

Mężczyzna chciał wrzucić pod pociąg kolejne osoby – te jednak zdołały się obronić przed napastnikiem. Do ataku na rodzinę doszło dzisiaj około godziny 10:00 na dworcu kolejowym we Frankfurcie nad Menem. 40-letni imigrant nie znał swoich ofiar, nie wiadomo również jakie motywy kierowały mężczyzną.

Niemcy tłumaczą się teraz z tragedii. Policja Federalna poinformowała, że mężczyzna był już wcześniej znany policji i poszukiwany przez służby: “miał stałą pracę i uchodził na świetnie zintegrowanego” – tłumaczyli pracownicy niemieckich służb.

Policja ujawniła, że mężczyzna przebywa w areszcie. Imigranta już od czwartku poszukiwała policja ponieważ groził nożem swojej sąsiadce. Zabójca ma azyl i pozwolenie na pobyt. Według władz był przykładem… znakomicie zintegrowanego imigranta.

radiomaryja
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY