Smuniewski: Niebezpieczna podróż do Francji [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fronda.pl

Dzisiejszym gościem na antenie Mediów Narodowych był Konrad Smuniewski. W programie opowiedział o swoich przeżyciach i spostrzeżeniach podczas podróży do Francji. Ocenił wpływ imigracji z krajów arabskich na francuską społeczność.

Podczas podróży do Francji, Konrad Smuniewski spotkał się z między innymi francuskimi nacjonalistami, którzy wyjaśnili czym jest Zgromadzenie Narodowe (Dawniej Front Narodowy – red.) w ich opinii – “ZN określa się mianem partii patriotycznej, nie narodowej. Co więcej usuwano z jego szeregów osoby o nacjonalistycznych poglądach. Chciano w ten sposób zmyć z siebie łatkę partii skrajnie prawicowej”.

Wesprzyj VIII Marsz Powstania Warszawskiego

“Zgromadzenie Narodowe jest mocno anty-islamskie, które stanowi dla nich zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa i obywateli, przeciwne lokacji migrantów we Francji. Jest to ugrupowanie o zabarwieniu mocno anty-kapitalistycznym. Popierają również małżeństwa homoseksualne, lecz są przeciwko ideologi LGBT jako środowiska” – powiedział Smuniewski.

Działacz Ruchu Narodowego oraz Konfederacji wspomniał także o morderstwie pod hotelem w trakcie fety finałowej Pucharu Narodów Afryki, kibiców Senegalu i Algier.

https://twitter.com/SmuniewskiK/status/1152329541525889025

“Białych wytyka się palcami. Miałem z tym styczność podczas odwiedzin pobliskiego kościoła. Gdy po zrobieniu zdjęć wyszedłem z świątyni dookoła dostrzegłem samych murzynów. Czułem ich wzrok na plecach. Starałem się dotrzeć do mieszkania jak najszybciej. Nie czułem się bezpiecznie. Czułem się jakbym był w państwie afrykańskim, jakbym był obcy choć to oni powinni się tak czuć” – relacjonował Konrad Smuniewski.

Zobacz więcej w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY