VIII Marsz Powstania Warszawskiego. Roty Niepodległości uczczą powstańców

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

1 sierpnia obchodzić będziemy kolejną rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Tego dnia ulicami stolicy przejdzie VIII Marsz Powstania Warszawskiego upamiętniający to wydarzenie. Organizatorzy wydarzenia ogłosili zbiórkę pieniędzy na ten cel.

1 sierpnia 2019 roku w Warszawie odbędzie się Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez Roty Marszu Niepodległości. Zgromadzenie ma na celu uczczenie pamięci o bohaterach Powstania Warszawskiego.

Przemarsz rozpocznie się po godz. 17:00 z ronda im. Romana Dmowskiego dalej ulicami: Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Plac Krasińskich. Przewodniczącym zgromadzenia będzie Robert Bąkiewicz – prezes Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości” i coroczny organizator wydarzeń na 11 listopada.

DOŁÓŻ CEGIEŁKĘ DO ORGANIZACJI MARSZUKLIK

“Zwracamy się do wszystkich Państwa z gorącym apelem o wsparcie finansowe i dołożenie swojej cegiełki do organizacji tegorocznej edycji marszu. Do najpilniejszych wydatków zaliczamy koszty: nagłośnienia, wozu organizacyjnego, druku plakatów i ulotek, zabezpieczenia logistycznego i w zakresie bezpieczeństwa” – dodaje ruch społeczny Roty Niepodległości.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY