Prawy Sejmowy: Białystok miastem normalności [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Robert Winnicki w najnowszym odcinku programu Prawy Sejmowy w Mediach Narodowych poruszył temat kontrowersyjnego tzw. marszu równości w Białymstoku oraz atmosfery jaka wokół niego się wytworzyła w trakcie oraz po odbyciu wydarzenia. Zachęca również włodarzy gmin do blokowania siejących zgorszenie zgromadzeń LGBT.

“Takie zdarzenia jak parady równości nie powinny mieć miejsca. To jest w pełni dopuszczalne przez polskie prawo. Zgromadzenia siejące zgorszenie publiczne można zakazywać” – powiedział w programie Prawy Sejmowy Robert Winnicki.

Zobacz także: [OPINIA] Gryń: Problem z LGBT. Antykultura w natarciu

“Nikt nie pochwala bicia ludzi. Lecz trzeba pochwalić mieszkańców Białegostoku, którzy licznie zgromadzili się na kontrmanifestacji. Nie pozwolili sobie na wciskanie sobie homopropagandy” – zauważył poseł Winnicki.

Na łamach programu Prawy Sejmowy, Robert Winnicki pochwalił szybką reakcję dostojników kościelnych – “Należy pochwalić konkretne zachowanie arcybiskupa białostockiego czy innych księży. Kościół akurat jak często niestety chowa głowę w piasek, tak tutaj tego nie uczynił”.

Cały materiał można zobaczyć poniżej:

VIII Marsz Powstania Warszawskiego

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY