Godek: Czy kompromis aborcyjny to najlepsze co udało się wypracować [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. screen youtube

Pierwszym gościem w nowym studio Mediów Narodowych była Kaja Godek z Fundacji Życia i Rodziny oraz reprezentantka Konfederacji. W rozmowie z redaktorem Michałem Jelonkiem zahaczyła o temat kompromisu aborcyjnego oraz związanego z nim regulacjami. Odpowiedziała również, dlaczego życie dziecka nienarodzonego jest ważne.

Kaja Godek jest zdania, że tzw. Czarne Marsze obecnie nie mają racji bytu, gdyż feministki osiągnęły to co zamierzały – “One chciały spacyfikować obronę życia. Doprowadziły do obecnej sytuacji, w której rządzący idą im na rękę i nie uchwalają zakazu aborcji. Nie mają sensu protestować dalej”.

Czytaj więcej: Netflix traci za aborcyjne poglądy. Najgorsze wyniki w historii

“Prawo do życia wynika z wprost z prawa naturalnego. Jest podstawą każdego innego prawa. Jeżeli nie ma prawa do życia, to w państwie panuje bezprawie” – podkreśliła stanowczo Kaja Godek.

“Politycy powinni się kierować własnymi poglądami. Jeśli są katolikami i konserwatystami powinni chronić życie nienarodzone. Polityk ma obowiązek głosować za takim projektem, który prowadzi do większej ochrony życia” – mówiła dalej działaczka Konfederacji.

Całość wywiadu zobaczyć można w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY